Strona głowna  /  Aktualności  /  Bal karnawałowy 2021
Bal karnawałowy 2021
data dodania: 2021-01-28 11:58:25

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Tym razem wyjątkowo nie mogliśmy zaprosić wodzireja  do prowadzenia balu, dlatego w role prowadzących wcieliły się wychowawczynie.które zachęcały dzieci  do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna . Podczas odpoczynku dzieci wróciły do sal na słodki poczęstunek. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu.  Szkoda, że następny bal dopiero za rok.