Strona głowna  /  Nasi Laureaci
Nasi Laureaci

22 października dziewczynki z grupy "Pszczółek" Hanna Dąbrowska oraz Adrianna Wojtasiak wzięły udział w XVI Przegladzie Piosenki Przedszkolnej w Kostrzynie nad Odrą. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę "Moja Planeta" i tak jak reszta dzieci zostały wyróżnione oraz otrzymały drobne upominki.Gratulujemy!

21 listopada odbyła się X Olimpiada Sportowa Przedszkolaków o Puchar Burmistrza Kostrzyna nad Odrą. Dzieci z naszego przedszkola, grupa "Pszczółek", zajęła I miejsce wygrywając tym samym z sześcioma pozostałymi przedszkolami. Sportowcy otrzymali puchar, złote medale, nagrody oraz słodki poczęstunek. Świetnie spisali sie też nasi kibice, czyli nasze 5-latki, dzięki ich wspaniałemu dopingowi, nasza placówka wygrała Puchar Kibica. Wszystkim Dzieciom serdecznie gratulujemy!

9 marca odbyło się rozstrzygniecie konkursu plastycznego zorganizowaniego przez Przedszkole Smaorzadowe nr 3 "Jarzębinka" w Rzepinie. Był to II MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY PT. „W BARWACH PÓR ROKU - ZIMA NIE TYLKO W KOLORZE BIELI. Dwie dziewczynki z naszego przedszkola zostały laureatkami konkursu-Zosia Downar, która zajęła I miejsce w kategorii 3-latków oraz Sofija Kurmel, której praca została wyróżniona w kategorii 6-latków. Serdecznie garatulujemy obydwu dziewczynkom!

Nasze starszaki- Artur Późniak, Amelia Karaszewska, Hania Dąbrowska, Paweł Kościelski, Kalina Król oraz Faustyna Witkowska z 5-latków, którę wzięły udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Legendy jak malowane" otrzymały wyróżnienie w kategorii Legenda o Lechu, Czechu i Rusie. Serdecznie Wszystkim gratulujemy!

Ostatnia aktualizacja: 2020-04-03